رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال محدودیت‌ ترافیکی در مسیرهای منتهی به مراسم تشییع پیکر ۱۳۵ شهید گمنام دوران دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره محدودیت‌های ترافیکی روز پنجشنبه اظهار کرد: با توجه به مراسم تشییع پیکر شهدای تازه تفحص شده در محدوده خیابان انقلاب و دانشگاه تهران، محدودیت‌هایی از طرف پلیس راهنمایی و رانندگی اعمال می‌شود.

سرهنگ رازقی گفت: از سمت شمال، در طول بلوار کشاورز و کریمخان به‌سمت جنوب محدودیت تردد وجود دارد؛ به این معنی که از تردد تمامی خودرو‌ها در فرعی‌های جنوبی جلوگیری می‌شود. از سمت شرق نیز، در طول خیابان فردوسی و سپهبد قرنی به‌سمت غرب محدودیت تردد ایجاد می‌شود.

وی در ادامه افزود: در محدوده جنوبی، در طول خیابان جمهوری اسلامی به‌سمت شمال محدودیت تردد اعمال شده است. از سمت غرب نیز، از بزرگراه نواب به‌سمت شرق محدودیت تردد اعمال شده است. عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعت ۷ صبح در این محور‌ها مستقر بوده و نسبت به روان‌سازی ترافیک اقدام می‌کنند.

سرهنگ رازقی گفت: برای امروز پیش‌بینی می‌شود در محور‌های خروجی مانند بزرگراه نواب، بزرگراه امام علی (ع)، خیابان آزادی و جاده مخصوص کرج با بار ترافیک سنگین مواجه باشیم. به شهروندان توصیه می‌شود، با توجه به این موضوع، زمان سفر خود را از تهران مدیریت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز