سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران در سه شنبه 9 بهمن 97 خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران در سه شنبه 9 بهمن 97 خبر داد و اظهار کرد: کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با شاخص میانگین 65 در شرایط سالم قرار داشت و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 45 در وضعیت پاک قرار دارد.

وی گفت: بر طبق نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران، با تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جاری (سه شنبه)، برای برخی ساعات بارندگی و وزش باد شدید (با بزرگی بالاتر از 8 متربرثانیه) از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می رود.

نظری افزود: به تدریج از شبانگاه از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد و با تداوم این شرایط جوی تا روز چهارشنبه، کاهش محسوسی در سرعت باد مشاهده خواهد شد. 

وی بیان کرد: همچنین دما تا روز آینده کاهش جزئی خواهد یافت. براساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در روز جاری در شرایط مطلوب خواهد بود و وزش باد شدید طی برخی ساعات بعدازظهر افزایش موقتی در غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت. 

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان گفت: بر این اساس انتظار می رود همراه با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز چهارشنبه، بر غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق افزوده گردد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز