استاندار تهران در پیامی گفت: چهل سالگی انقلاب یک حماسه بزرگ ملی و سمفونی وحدت است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی، انتقاد وحدت شکن پذیرفتنی نیست.

به گزارش مرور نیوز، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در پیامی گفت: ٢٢ بهمن ماه امسال ملت بزرگمان به ویژه اهالی سرافراز پایتخت یکبار دیگر برگی زرّین در کتاب پر افتخار تاریخ ایران اسلامی خواهند آفرید.

متن کامل پیام استاندار تهران به این شرح است:

در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به روح پر فتوح امام راحل و شهدای انقلاب و دفاع مقدس سلام و درود می فرستیم.

چهل سالگی انقلاب یک حماسه بزرگ ملی و سمفونی وحدت است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی، انتقاد وحدت شکن پذیرفتنی نیست. راهپیمایی 22 بهمن ماه در چهل سالگی انقلاب ،نقطه تلاقی همه انرژی متراکم ملت برای نمایش قدرت ملی است.

اینک و در آستانه سالروز درخشش خورشید پرفروغ انقلاب، ملت بزرگمان به ویژه اهالی سرافراز پایتخت یکبار دیگر برگی زرّین در کتاب پر افتخار تاریخ ایران اسلامی خواهند آفرید.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد امام امّت و شهیدان والامقام و با ادای احترام به مقام شامخ بزرگان و درگذشتگانی که حضورشان در مسیر چهل ساله انقلاب اثرگذار بود، از شهروندان عزیز تهرانی دعوت می کنم تا بار دیگر با حضور در راهپیمایی دشمن شکن ٢٢ بهمن، حماسه ای دیگر بیافرینند و زمینه تحکیم مجدّد اقتدار مُلک و ملت را فراهم آورند.

انوشیروان محسنی بندپی

استاندار تهران

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز