سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران در چهارشنبه 24 بهمن 97 خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران در چهارشنبه 24 بهمن 97 خبر داد و اظهار کرد: کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با شاخص میانگین 51 در شرایط سالم قرار داشت و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 77 در وضعیت سالم قرار دارد.

وی گفت: بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، با برقراری شرایط جوی نسبتا پایدار در روز جاری (چهارشنبه)، به تدریج در طول روز افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق مشاهده خواهد شد.

نظری افزود: هرچند در بعدازظهر همراه با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی، برای برخی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین 3 تا 5 متربرثانیه) انتظار می رود که کاهش موقتی آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت. 

وی بیان کرد: این وضعیت جوی تا روز پنجشنبه کمابیش تداوم خواهد داشت و برخی ساعات همراه با وزش باد موثر خواهد بود. همچنین تا روز آینده روند افزایشی در دما مشاهده خواهد شد. 

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان گفت: بر طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، انتظار می رود تا روز پنجشنبه بر غلظت آلاینده ها به طور نسبی افزوده گردد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز