گفت: ما در دیوان عدالت اداری باید همه تلاش خود را در بهبود کیفیت آراء به خرج دهیم و از جمله رویکرد تازه ای درباره اتقان آراء و ایجاد وحدت رویه داشته باشیم.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، در نطق پیش از دستور نشست هیات عمومی، از خدمات و زحمات آیت الله آملی لاریجانی در دوره تصدی ۱۰ ساله خود بر منصب ریاست دستگاه قضا تشکر کرد و انتصاب آیت الله رئیسی را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.

وی افزود: آیت الله رئیسی به دلیل سابقه طولانی که در دستگاه قضائی دارند، با مسائل مختلف قوه آشنا هستند و همان طور که در حکم رهبری معظم انقلاب هم آمده بود، موافقت معظم له با برنامه تحولی ارائه شده از سوی ایشان، از نکات بسیار حائز اهمیت است.

رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه از آمادگی دیوان عدالت اداری برای تحقق این برنامه تحولی در این مجموعه خبر داد و با اشاره به اینکه مشکل اطاله دادرسی‌ها در دیوان تا حدود زیادی با همراهی و تلاش قضات بر طرف شده است، بر ضرورت پرداختن به کیفیت آراء تصریح کرد و گفت: ما در دیوان عدالت اداری باید همه تلاش خود را در بهبود کیفیت آراء به خرج دهیم و از جمله رویکرد تازه ای درباره اتقان آراء و ایجاد وحدت رویه داشته باشیم.

بهرامی در پایان از تلاش‌های قضات برای تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها و رفع مشکل اطاله دادرسی قدردانی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز