افشار گفت: ایستگاه دولت آباد با زیربنای بیش از ده هزار مترمربع بزرگترین ایستگاه خط ۶ متروی پایتخت محسوب می شود.

به گزارش مرور نیوز، فرهاد افشار در بین مدیران ارشد شهرداری منطقه ۲۰ اظهار کرد: با بیان اینکه افتتاح ایستگاه دولت آباد برکات زیادی را برای منطقه شهرری خواهد داشت، گفت: ایستگاه دولت آباد با زیربنای بیش از ده هزار مترمربع بزرگترین ایستگاه خط ۶ متروی پایتخت محسوب می شود.

شهردار منطقه ۲۰ تهران  افزود: تیم مدیریت شهری شهرداری منطقه ۲۰ در آماده باش کامل بوده و مقدمات مورد نیاز جهت افتتاح پروژه خط ۶ مترو تهران انجام شده است.

افشار با اشاره به اینکه احداث و توسعه‌ بخش جنوبی خط ۶ متروی تهران به طول ۶ کیلومتر (به روش مکانیزه) خواهد بود که ۴ ایستگاه از منطقه دولت‌آباد تا حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) را شامل می شود، تصریح کرد: با توجه به آنکه ایستگاه دولت آباد در محدوده منطقه ۲۰ تهران واقع شده است با راه‌اندازی این ایستگاه ضمن آنکه شهروندان شهرک های اقماری به راحتی به شبکه مترو متصل می شوند، با جانمایی پایانه تاکسیرانی و اتوبوسرانی در جوار این ایستگاه دسترسی شهروندان به مناطق اطراف نیز تسهیل می‌شود.

قبل از این جلسه شهردار منطقه ۲۰ تهران طی بازدید از ایستگاه مترو دولت آباد در خط ۶ مترو، در جریان روند تکمیل و آماده سازی این ایستگاه برای افتتاح فاز نخست بهره‌برداری قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز