دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از کشف یک محموله سنگین مواد مخدر از نوع شیشه به میزان ۳۰۹ کیلو و 700 گرم به ارزش تقریبی شش میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، محمد ضیاالدینی  در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: قاچاقچیان مواد مخدر این محموله را از استان سیستان و بلوچستان به مقصد استان یزد بارگیری نموده بودند که با هوشیاری ماموران پلیس موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.

این مقام قضایی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم اهل استان یزد دستگیر و یک دستگاه تریلر حامل مواد مخدر توقیف شده است گفت: پس ازبازرسی از خودروی توقیف شده مشخص گردید مواد مخدر به شکل کاملا ماهرانه ای در باک این تریلر کشنده جاسازی شده بود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم   در خصوص مجازات هایی که در قانون در این رابطه پیش‌بینی شده است، گفت: باتوجه به ماده ۴۵ اصلاحی قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر که برای حمل بیش از سه کیلوگرم مواد مخدر مجازات اعدام را درنظر گرفته است و در صورت انجام تحقیقات و احراز علم و اطلاع مرتکب از حمل موادمخدر مکشوفه مجازات اعدام در انتظار مرتکب و سایر همدستان و مالکان این محموله خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز