رئیس کمیته منابع انسانی ستاد اربعین شهرداری تهران از اعلام آمادگی مدیریت شهری برای جمع‌آوری و ارسال هدایای مردمی به کشور عراق در ایام اربعین خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، رضا قدیمی در خصوص اینکه ستاد اربعین شهرداری تهران سال گذشته آمادگی خود را برای دریافت هدایای مردم، خیرین و سازمان‌ها و انتقال آن‌ها به کشور عراق در ایام اربعین اعلام کرده بود، گفت: امسال نیز شهروندان می‌توانند با تماس با شماره‌های سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران تقاضای خود را برای ارائه هدایا ثبت کنند.

وی افزود: ستاد اربعین شهرداری تهران این آمادگی را دارد تا هدایای مردم را در هر نقطه از شهر تهران جمع آوری کند و اقدامات مربوط به انتقال و ارسال هدایا به شهرهای نجف، کربلا و مسیر پیاده روی را انجام دهد.

رئیس ستاد کمیته منابع انسانی شهرداری تهران با بیان اینکه جمع‌آوری هدایا به هیچ عنوان شامل هدایای نقدی نمی‌شود، عنوان کرد: تاکنون تعدادی از کارخانه‌ها مواد شوینده اهدا کرده‌اند و برخی از شهروندان نیز تقاضای اهدای پتو و سایر اقلام مصرفی داشته‌اند که در اسرع وقت اقدامات مربوط به جمع‌آوری انجام شد.

قدیمی با تأکید بر اینکه خیرین با انتخاب نماینده می‌توانند بر روند توزیع هدایا نظارت کنند، خاطر نشان کرد: شهرداری تهران تنها به منظور سهولت در بحث حمل و نقل و ارسال هدایا به موکب‌ها و هیات مذهبی این مسوولیت را بر عهده گرفته و این فرصت را فراهم ساخته تا با حضور نمایندگان خیرین امکان نظارت بر روند توزیع هدایا وجود داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز