رییس قوه قضاییه با بیان اینکه حضور در بین مردم برای ما مسئولان بسیار مغتنم است، گفت: یکی دیگر از اهداف این سفر رسیدگی به مسائل قضایی و اداری مردم این استان است.

به گزارش مرور نیوز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه در بدو ورود به بیرجند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روز قدس نشان از مقاومت و ایستادگی مردم مسلمان در برابر استکبار جهانی است، اظهار کرد: امروز را برای بودن در کنار مردم و ولایتمدار و مخلص این استان برای فریاد علیه مستکبران و حکومت غاصب اسرائیل به استان سفر کردیم.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه حضور در بین مردم برای ما مسئولان بسیار مغتنم است، افزود: یکی دیگر از اهداف این سفر رسیدگی به مسائل قضایی و اداری مردم این استان است.

رئیسی ادامه داد: از یک هفته گذشته تیم ۱۰ نفره‌ای از قوه قصاییه برای رسیدگی به مشکلات قضایی و اداری مردم به خراسان جنوبی اعزام شده‌اند.

وی بیان کرد: حضور در جمع مسئولان قضایی و قضات و شورای اداری استان و بررسی مشکلاتی که این تیم احصا کرده‌اند، از دیگر برنامه‌ها است.

در راستای رفع مشکلات مردم در حد توان تلاش خواهیم کرد

رئیس قوه قضاییه اظهار کرد: تا حدی که در توان ما باشد، در راستای رفع مشکلات مردم تلاش خواهیم کرد.

رئیسی یاداور شد: به برکت جمهوری اسلامی گام‌های بلندی در استان در راستای توسعه و رفع تنگناها برداشته شده اما هنوز کار فراوان وجود دارد که امیدواریم با تلاش همه مسئولان بتوانیم آنچه وظیفه ما است، انجام دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز