جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه هدف پلیس تامین امنیت و آرامش زائران است گفت: تمامی ظرفیت‌های ناجا در حوزه‌های مختلف برای اربعین 98 تقویت شده است.

به گزارش مرور نیوز، صبح امروز (29 خرداد) سردار محسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، رئیس پلیس راهور ناجا ،  رئیس پلیس اطلاعات و امنیت ناجا، رئیس بنیاد تعاون ناجا رئیس پلیس راه ناجا و دیگر هیئت همراه در سفر به استان ایلام و با حضور در محورهای مواصلاتی شهرستان دهلران زیر ساخت‌های اربعین امسال این شهر مرزی را مورد بررسی قرار دادند.

 بر اساس این گزارش، مقامات بلند پایه ناجا با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دهلران حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان دهلران دیدار و گفت‌وگو کردند. 

سردار محسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: علاوه بر ۳ مرز فعال در کشور، خواهان بازگشایی مرز چیلات با هماهنگی کشور عراق و در صورت مرتفع شدن مشکلات امنیتی هستیم.  

وی با اشاره به اینکه در همه مرزها شرایط زیرساخت‌ها نسبت به سال‌های گذشته بهبود خواهد یافت، افزود: طرح‌های انتظامی امنیتی و ترافیکی در اربعین 98 پررنگ‌تر از سال‌های قبل خواهد بود. 

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه هدف پلیس تامین امنیت و آرامش زائران است گفت: تمامی ظرفیت‌های ناجا در حوزه‌های مختلف برای اربعین 98 تقویت شده است. 

حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان دهلران نیز در این دیدار اظهار داشت: بازگشایی مرز چیلات خواسته  به حق مردم شهرستان مرزی دهلران است.

وی افزود: خوشبختانه مردم ولایتمدار شهرستان دهلران علی‌رغم نبود امکانات و زیرساخت مناسب، در ایام اربعین حسینی(ع) بصورت شبانه روزی به زوار سید الشهداء(ع) خدمت می‌کنند. 

 امام جمعه دهلران با اشاره به اینکه مسیر حرکت زوار کشورمان علی الخصوص استان‌های مرکزی و شمالی به مرز مهران ، مسیر(خرم آباد - اندیمشک - دهلران - مهران ) است، بیان داشت: باتوجه به تردد قابل توجه زوار از مسیر دهلران، می‌طلبد مسوولان و خیرین این استان و کشور امکانات و ظرفیت‌های خود را در شهرستان دهلران مستقر کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز