ناصر سراج گفت : حتما باید قیمت گذاری زیر نظر شورای رقابت باشد و اصرار ما بر این موضوع ادامه دارد .

به گزارش مرور نیوز، سراج تاکید کرد : موضوع قطعات داخلی خودرو هم بررسی شده است و جلساتی در این رابطه با قطعه سازان خواهیم داشت تا وضعیت موجود سامان یابد . در رابطه با خودرو بررسی های کردیم و قیمت تمام شده را مشخص کرده و در این رابطه اقداماتی انجام دادیم. حتما باید قیمت گذاری زیر نظر شورای رقابت باشد و اصرار ما بر این موضوع ادامه دارد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ، در خصوص ارسال نامه به معاون اول رئیس جمهوری گفت: علاوه بر این، مصوبه‌ای هم هست و اقداماتی انجام خواهیم داد تا قیمت گذاری در یک جا صورت گیرد. پاسخ آقای جهانگیری هم در این رابطه مثبت است تا ان‌شالله این موضوع یک کاسه شده و دلال‌ها حذف شوند. اگر دلالها حذف شوند قیمت خودرو این قیمت های اعلام شده فعلی نخواهد بود.

سراج در خصوص تصویب آیین نامه‌نامه اجرایی سازمان بازرسی کل کشور گفت: آیین نامه را سال 93 نوشته بودیم که متأسفانه اقدام نشده اما آیت‌الله رییسی بررسی و سپس ابلاغ کرد. با آیین نامه جدید هر کسی نظر خود را نمی تواند بدهد و همه امور کارشناسی شده و کار ما بهتر خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که قرار بود گزارشی از سوی بازرسی کل کشور در رابطه با تخلفات بازار خودرو به رییس قوه قضاییه ارسال شود این گزارش‌ها در چه مرحله ای است؟ گفت: گزارش قبلا داده بودیم و قرار است این هفته گزارش نهایی را بدهیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در خصوص اختصاص شعبی از دادگاه به پرونده های سازمان بازرسی کل کشور هم گفت: آیت‌الله رییسی به معاون اول دستور داده و قرار است بستگی به استان ها و میزان پرونده ها شعب تخصصی اختصاص یابد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز