سرپرست هلال‌احمر استان کرمانشاه گفت: آتش‌سوزی کارخانه مشتقات نفتی در کرمانشاه که از صبح امروز آغاز شده بود، اطفا شد ولی یک نفر از پرسنل جان خود را از دست داد.

به گزارش مرور نیوز، معتمدی گفت : نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه  و آتش‎نشانی از ساعت چهار و 30 دقیقه صبح امروز برای مهار آتش‎سوزی به محل مورد نظر اعزام شدند که با تلاش این نیروها آتش سوزی کارخانه مشتقات نفتی شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه مهار شد.

‌وی با بیان اینکه 10 تیم عملیاتی از هلال احمر شهرستان‌های کرمانشاه، بیستون و هرسین به همراه تیم واکنش سریع جمعیت استان با همکاری سایر نهادهای امدادرسان برای مهار آتش به کارخانه مشتقات نفتی اعزام شده بودند بیان کرد: تیم‌های اطفای حریق در حال مراقبت هستند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با بیان اینکه تیم اطفا حریق تمام تلاش خود را برای مهار آتش‌سوزی انجام داد، اظهار کرد: در آتش سوزی کارخانه مشتقات نفتی واقع در شهرک صنعتی فرامان یک نفر از پرسنل کارخانه به علت انفجار و آتش سوزی جان خود را از دست داد.

معتمدی افزود: پایان عملیات مهار آتش‌سوزی در این کارخانه ساعت 9 صبح امروز بود که تیم‌های اطفای حریق برای مراقبت از وضعیت در محل حضور خواهند داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز