حداقل دمای هوای امروز تهران ۲۳.۵ درجه است که نسبت به روز گذشته حدود ۷ درجه کاهش داشته است .

به گزارش مرور نیوز، از امروز روند افزایش دما آغاز خواهد شد و انتظار می رود تا روز چهارشنبه و پنجشنبه دما به بالاترین میزان خود برسد. دمای امروز تهران ۳۸ درجه سانتیگراد خواهد بود، اما انتظار داریم در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به حدود ۴۰ درجه برسد. همچنین در روز پنجشنبه و جمعه نیز احتمال رسیدن دما به ۴۱ درجه نیز وجود دارد. روند افزایش دما نیز تا ۱۰ روز آینده ادامه دارد.

امروز و فردا در شمال غرب کشور رشد ابر و ناپداری را شاهد هستیم. همچنین در شمال شرق کشور یعنی خراسان شمالی ارتفاعات شرقی گلستان و سمنان و همینطور شمال غرب استان آذربایجان غربی و شرقی بخش‌های کوهستانی اردبیل رشد ابر و ناپایداری گزارش شده است. فردا نیز همین شرایط در این مناطق وجود دارد.

همچنین در جنوب استان سیستان و بلوچستان بخش‌هایی از هرمزگان، بخش‌های جنوبی استان فارس مانند شهرهای داراب، لار باران عصرگاهی گزارش شده است و شاهد رگبار تند همراه با سیلاب و آبگرفتگی در این مناطق خواهیم بود.

در منطقه سیستان و بلوچستان نیز بادهای معروف ۱۲۰ روزه تا از روز سه‌شنبه تا پنج‌شنبه در این منطقه تقویت می‌شود که باعث ایجاد طوفان وگرد و غبار در برخی مناطق می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز