رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 امروز از کرج به سمت شمال ممنوع شده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 امروز از مرزن‌ آباد به سمت کرج به‌ صورت یک‌ طرفه خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز،  علی‌رضا قدمی ،  رئیس پلیس راه مازندران  درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مازندران گفت: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر به‌صورت عادی در برخی مقاطع پرحجم است.

وی افزود: مسافران بسیاری طی روزهای گذشته وارد مازندران شدند که انتظار داریم از عصر امروز موج بازگشت آغاز خواهد شد که موجب ترافیک می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: لازم است باتوجه به حجم بالای تردد خودروهای ورودی مسافران بحث مدیریت سفر را مدنظر داشته باشند تا با مشکلی مواجه نشوند.

این مسؤول درباره اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، گفت: تردد تمامی کامیون و کامیونت در محور هراز ممنوع است.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 امروز از کرج به سمت شمال ممنوع شده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود که این محدودیت تا ساعت دو بامداد ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز ممنوع است، تصریح کرد: همچنین بحث محدویت‌های مقطعی در محور کیاسر نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به ورودی‌ها امروز روز پرترافیکی خواهیم داشت که لازم است مردم و مسافران به هشدارهای پلیس توجه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز