فرمانده انتظامی تهران بزرگ بااشاره به افزایش آمار کشفیات و کاهش آمار جرایم، اظهار کرد: با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و امکانات سازمانی توفیقات خوبی در زمینه کاهش جرایم و افزایش دستگیری مجرمان و کشفیات داشته‌ایم.

به گزارش مرورنیوز، سردار حسین ساجدی‌نیا همزمان با هفته ناجا در ادامه داد: در بازه زمانی شش ماهه نخست سال 95 شاهد کاهش 12 درصدی انواع سرقت‌ها، 21 درصدی قتل، 16 درصدی سرقت مسلحانه، 11 درصدی سرقت به عنف و 55 درصدی آدم‌ربایی و 36 درصدی کاهش سوانح بوده‌ایم. علی‌رغم افزایش تعداد وسایل نقلیه موفق به کاهش حداقل تصادفات بوده‌ایم.

وی با اشاره به دغدغه مبارزه با قاچاق کالا اظهار داشت: با زحمات همکارانمان موفق به دستگیری قاچاقچیان و افزایش 21 درصدی کشفیات شده‌ایم، اما در موضوع موادمخدر به علت عدم اهتمام لازم متولیان امر در سایر سازمان‌ها و نبود امکان بازپروری در جمع‌آوری معتادان، از حالت مطلوب دور هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ  ابراز امیدواری کرد: در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری قرارگاه مبارزه با قاچاق با بهره‌گیری نیروهای متخصص تشکیل شده و در مقایسه با مدت مشابه گذشته با رشد 50 درصدی کشفیات روبه‌رو بوده‌ایم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز