رئیس پلیس راه مازندران درخصوص محدودیت های ترافیکی پایان هفته گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه تا دو بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

 به گزارش مرور نیوز، علی‌رضا قدمی ،  رئیس پلیس راه مازندران درخصوص جزئیات محدودیت های ترافیکی پایان هفته گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

وی با اشاره به اینکه چهارشنبه با ترافیک از راه رسید، افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ورودی در محورهای مازندران هستیم که این موضوع موجب شد روز جمعه در محورهای خروجی استان شاهد ترافیک باشیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از ظهر امروز در محورهای استان، اضافه کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است.

این مسؤول بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت 12 تا 24 امروز، ساعت 6 تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه و همچنین از ساعت 6 تا 12 روز شنبه از محور هراز ممنوع است.

قدمی تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه تا دو بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز جمعه از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: انتظار داریم هفته جاری نیز شاهد ترافیک سنگینی در محورهای استان باشیم.

قدمی با اشاره به دسته‌روی‌ها و مراسم‌های عزاداری، گفت: لازم است مسؤولان دسته‌جات وارد راه‌های اصلی و فرعی نشوند و درصورت ضرورت حتما با پاسگاه منطقه هماهنگ باشند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز