معاون فنی‌ عمرانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که آیا معارضی در محدوده نمایشگاه بین‌المللی وجود دارد، گفت: از این بابت مشکل و معارضی وجود ندارد و کار‌ها طبق برنامه در حال پیشرفت است.

به گزارش مرور نیوز،  صفا صبوری دیلمی ، معاون فنی‌ عمرانی شهرداری تهران در جمع خبرنگاران درخصوص پروژه عمرانی پل غیرهمسطح چمران‌ نیایش اظهار کرد: موضوعی که مورد بحث و پرسش قرار دارد این است که چرا این پروژه به صورت مقطعی باز و بسته می‌شود.

معاون فنی‌-عمرانی شهرداری تهران گفت: اما باید به این نکته توجه کرد که ما در پل چمران در بازه‌ای از زمان برای آنالیز و بررسی میزان ترافیک از قبیل کارکرد چراغ و تردد و عبور و مرور نیاز داریم در بازه‌ای از زمان به طور موقت آن را زیر بار ترافیک ببریم تا برای افتتاح و بهره‌برداری نتایجی کامل داشته باشیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا زمان مشخصی برای زیر بار ترافیک بردن پل چمران وجود دارد، گفت: زمان مشخصی برای این امر وجود ندارد و ما در بازه‌های متفاوتی در شبانه‌روز آن را زیر بار ترافیک می‌بریم تا نتایج بررسی‌های ما کامل شود.

صبوری دیلمی در پاسخ به این سوال که آیا معارضی در محدوده نمایشگاه بین‌المللی وجود دارد، گفت: از این بابت مشکل و معارضی وجود ندارد و کار‌ها طبق برنامه در حال پیشرفت است.

* امیدواریم پل چمران پس از تعطیلات ایام تاسوعا و عاشورای حسینی مورد بهره‌برداری قرار گیرد

معاون فنی‌-عمرانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که پل چمران در چه بازه‌ای از زمان به صورت کامل افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد گفت: پل چمران چندان کاری ندارد و امیدوارم بتوانیم پس از تعطیلات ایام تاسوعا و عاشورای حسینی این پل را مورد بهره‌برداری قرار بدهیم.

او تأکید کرد: اما به طور حتم برای تعیین بازه زمانی افتتاح این پل شهرداری منطقه یک نیز می‌تواند اطلاعاتی کامل ارائه کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز