جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز راهبرد نیروی انتظامی توسعه امنیت با مشارکت مردم است، خاطرنشان کرد: قطعا با کمک و حمایت های مردم مأموریت های خود را بهتر از گذشته انجام خواهیم داد.

به گزارش مرور نیوز،  سردار ایوب سلیمانی ،  جانشین فرمانده ناجا در جلسه جمع بندی نظارت ستادی در فرماندهی انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه مقابله و مبارزه با تجاوز، سرقت، قاچاق کالا و ناهنجاری های اجتماعی از اولویت‌های ناجا محسوب می شود، گفت: فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از لحاظ جغرافیایی در نقطه حساسی است و معضلات خاص خود را دارد که بحمدالله با مدیریت خاصی که سردار عزیزی داشته و با توجه به تجارب ارزشمند وی، امروز شاهد کنترل انواع جرایم و تخلفات هستیم که این سبب کمک ویژه به تهران بزرگ نیز می شود.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی امروز وظیفه تأمین امنیت و تحقق آرامش برای مردم را به عهده دارد، عنوان کرد: ۵ رکن مأموریتی نیروی انتظامی برقراری نظم، انضباط، آرامش، امنیت و پاسداری از ارزش های انقلاب است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امروز راهبرد نیروی انتظامی توسعه امنیت با مشارکت مردم است، خاطرنشان کرد: قطعا با کمک و حمایت های مردم مأموریت های خود را بهتر از گذشته انجام خواهیم داد.

این مقام عالی رتبه انتظامی در ادامه به تشکیل دو فرماندهی مستقل ویژه شرق و غرب استان تهران اشاره کرد و گفت: طی چند سال اخیر شاهد افزایش امنیت در این مناطق بودیم و توانستیم رضایت مردمی را جلب و خدمات مطلوب‌تری را ارائه کنیم که در صورت افزایش حمایت ها این روند رشد مضاعفی خواهد داشت.

سردار سلیمانی، اولویت های کلی نیروی انتظامی را کاهش سرقت، مبارزه با مواد مخدر، تلفات ناشی از تصادفات، قتل و آدم ربایی و صیانت از کارکنان برای حضور بدون دغدغه در ماموریت ها عنوان و تصریح کرد: فرماندهی شرق استان تهران در کشفیات سرقت رتبه اول کشور را دارد که نشان تلاش و مجاهدت پلیس در این استان است.

جانشین فرمانده ناجا در پایان لازمه اقتدار را قدرت برگرفته از تجهیزات، تجارب، برنامه ریزی، عزم و اراده سازمانی عنوان و خاطرنشان کرد: هوشمند سازی پلیس یکی از مهمترین اولویت ها در ناجا به شمار می آید و قطعا این حرکت در راستای خواست و اراده مردم خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز