پرفکت مانی هم از جمله معتبرترین سیستم‌های پرداخت در جهان است که کاربران می‌توانند برای انتقال وجه و یا خرید کالا از آن استفاده کنند.

به گزارش مرور نیوز، پرفکت مانی هم از جمله معتبرترین سیستم‌های پرداخت در جهان است که کاربران می‌توانند برای انتقال وجه و یا خرید کالا از آن استفاده کنند. استفاده کردن از این سیستم می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای افراد به همراه داشته باشد. این سیستم در زمینه ارسال و دریافت، خرید و فروش‌های ارزی و … فعالیت می‌کند. برای کاربرانی که از سایت‌های خارجی برای کسب درآمد استفاده می‌کنند، نقد کردن درآمد ارزی خود یکی از چالش‌هایی است که با آن مواجه هستند. روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که یکی از این روش‌ها استفاده کردن از پرفکت مانی است. همچنین اگر قصد دارید خریدی را در سایت‌های خارجی انجام دهید، می‌توانید یکی از شیوه‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند را در پیش بگیرید و نسبت به شارژ حساب پرفکت مانی خود اقدام کنید.

پرفکت مانی برای ایرانیان تحریم است؟

یکی از بزرگترین مزایای که پرفکت مانی برای کاربران ایرانی دارد این است که بدون توجه به تحریم‌ها، اجازه می‌دهد تا کاربران ایرانی هم امکان استفاده از این سرویس را داشته باشند. داشتن چنین ویژگی به پرفکت مانی کمک کرده تا نه تنها در ایران بلکه در جهان طرفداران زیادی داشته باشد. در واقع می‌توان این‌گونه گفت که این شرکت به تحریم‌هایی که بر علیه کشوری صورت گرفته توجهی نمی‌کند و خدمات خود را به آن‌ها ارائه می‌کند. پس هیچ گونه محدودیتی برای کاربران ایرانی وجود ندارد و می‌توانند از سرویس‌های این مجموعه استفاده کنند.

انواع روش شارژ حساب پرفکت مانی

به طریق‌های مختلفی می‌توان نسبت به شارژ حساب پرفکت مانی اقدام کرد. روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که ما سعی کردیم تا بیشتر به روش‌هایی بپردازیم که در ایران کاربردی‌تر هستند.

انتقال از حساب دیگر (وب مانی)

اولین روشی که می‌توان در نظر گرفت این است که با استفاده از کارت‌های شتاب چنین کاری را انجام داد. شاید بتوان گفت که ساده ترین روش، استفاده کردن از کارت‌های شتاب است که تنها کافی است صرافی معتبری را انتخاب کنید و سپس روند انجام شارژ حساب را انجام دهید. همچنین برای کسانی که قصد دارند تا حساب وب مانی خود را ببندند یا اینکه موجودی آن را به پرفکت مانی انتقال دهند هم می‌توانند از سایت‌ها و یا شرکت‌های واسطه‌ای استفاده کنند و این عمل را انجام دهند.

شارژ با بیت کوین

ممکن است تصور کنید که تنها با استفاده از دلار می‌توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید، اما حساب‌های پرفکت مانی از دارایی‌های دیگری نیز پشتیبانی می‌کند که فرد می‌تواند با استفاده از آن‌ها امکان شارژ کردن حساب خود را داشته باشد. این دارایی‌ها شامل یورو، طلا و بیت کوین می‌شود.

منتها در ابتدا برای این که بتوانید از طریق بیت کوین حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید نیاز است تا در یک صرافی معتبر، مقدار بیت کوین دلخواه خود را خریداری کرده و سپس آن را به کیف پول خود در پرفکت مانی انتقال دهید. اگر آشنایی با این روش ندارید یا نمی‌دانید که چگونه هر کدام از روش‌های گفته شده را انجام دهید، سایت‌های واسطی برای این کار وجود دارند که می‌توانند تمامی‌ این خدمات را در اختیار شما قرار دهند و به ازای آن کارمزد بسیار کمی‌ را دریافت می‌کنند. تنها کافی است تا یکی از این سایت‌های واسطی که معتبر باشد را پیدا کنید و سپس تمامی‌ روند را با استفاده از آن انجام دهید.

 ما؛ سایت ارائه دهنده خدمات ارزی نوین پرداخت را به شما پیشنهاد می‌کنیم که می‌تواند به شما کمک کند تا با استفاده از هر کدام از این روش‌ها تمامی‌ پرداخت‌های ارزی و شارژ حساب پرفکت مانی را انجام دهید. تنها کافی است تا به وب‌سایت آن‌ها مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید تا بقیه روند کار به سرعت انجام شود.

شارژ با استفاده از ووچر پرفکت مانی

اگر بخواهیم به ساده‌ترین شکل ووچر پرفکت مانی را توضیح دهیم؛ باید اینگونه گفت که ووچر مانند کارت‌های هدیه بانکی است که بدون نیاز به داشتن حساب می‌توانید از آن‌ها برای خرید استفاده کنید. یکی دیگر از کاربردهای ووچر پرفکت مانی امکان استفاده برای شارژ مستقیم حساب است. بنابراین یکی از روش‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید امکان شارژ حساب پرفکت مانی خود را داشته باشید این است که از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید.

شارژ با استفاده از خدمات ارزی صرافی‌های آنلاین

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان از آن برای شارژ حساب پرفکت مانی خود استفاده کرد، بهره بردن از صرافی‌های آنلاین است. صرافی‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانند هزینه را به صورت ریالی از شما دریافت و دلار پرفکت مانی را به حساب شما واریز کنند. در زمان نقد کردن درآمد ارزی هم می‌توانید از این صرافی‌ها کمک بگیرید و دلار پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید. هر کدام از این صرافی‌ها قیمت خرید و فروش و یا کارمزد‌های متفاوتی دارند که می‌توانید با استفاده از بررسی‌هایی که انجام می‌دهید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بهترین روش شارژ حساب پرفکت مانی چیست؟

تا به اینجا با روش‌های مختلف شارژ کردن پرفکت مانی آشنا شدید و حال نوبت به آن رسیده که بهترین روش را در اختیارتان قرار دهیم. همان‌گونه که مطالعه کردید روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، اما اینکه کدام یک از این روش‌ها می‌تواند مناسب‌تر و بهتر باشد را باید با توجه به شرایطی که دارید در نظر بگیرید. معمولاً کاربران ایرانی برای اینکه بتوانند از خدمات مختلفی استفاده کنند باید روند پیچیده‌ای را طی کنند، اما این روند می‌تواند کوتاه‌تر و ساده‌تر شود.

 در حال حاضر سایت‌های معتبری مانند نوین پرداخت وجود دارند که در زمینه پرداخت‌های بین المللی فعالیت می‌کنند و می‌توانند به شما کمک کنند تا به سادگی روند شارژ حساب پرفکت مانی خود را انجام دهید. برای انجام این کار می‌توانید امکان واریز ریالی را داشته باشید و پرفکت مانی خود را به صورت یورو و یا دلار شارژ کنید. معمولا بیشتر کاربران ایرانی از دلار برای این کار استفاده می‌کنند و لازم به ذکر است که قیمت دلار هم با توجه به نرخ ارز در کشور تعیین می‌شود.

خدمات کاربردی نوین پرداخت

 در بین تمامی‌ روش‌هایی که برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی گفته شد، مطمئنا استفاده کردن از سایت‌های واسطی مانند نوین پرداخت می‌تواند بهترین گزینه باشد، چراکه بدون دغدغه و به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. هر چند که شما می‌توانید برای  استفاده کردن از هر کدام از این روش‌ها باز هم از خدمات سایت‌هایی مانند نوین پرداخت استفاده کنید چرا که این مجموعه با هدف کمک به کاربران ایرانی سعی کرده تا امکان پرداخت، انتقال و یا نقد کردن درآمد ارزی را برای آن‌ها فراهم کند. پس اگر شما هم جزء افرادی هستید که نیاز به حساب پرفکت مانی و یا شارژ کردن آن دارید می‌توانید به این وب سایت مراجعه کنید و از خدماتی که ارائه می‌دهند، بهره ببرید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز