با انتصاب نماینده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در منطقه آزاد ارس اختیارات میراث فرهنگی به سازمان منطقه آزاد ارس تفویض شد.

به گزارش مرورنیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مسعود سلطانی فر در احکام جداگانه ای اختیارات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تفویض و مهدی عباسی را به عنوان نماینده سازمان میراث فرهنگی در منطقه ارس منصوب کرد.

در حکم تفویض اختیار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس آمده است: در اجرای ماده ۲۷ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و با توجه به اقدامات ارزشمند سازمان در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مسئولیت اداره امور مربوط به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در منطقه آزاد ارس به شما تفویض می گردد.

وی همچنین در حکم جداگانه‌ای نماینده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در منطقه آزاد ارس منصوب کرد.

در حکم مهدی عباسی  بعنوان نماینده سازمان آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود و نیروهای کار آمد و فرهیخته و تعامل سازمان با دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط در جهت ارتقای حفاظت از میراث فرهنگی، معرفی صنایع دستی و توسعه گردشگری موفق و مؤید باشید.

مهدی عباسی که هم اکنون مدیر گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس است، یکی از فعالان گردشگری استان و منطقه بوده و در حوزه‌های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فعالیت داشته است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز