نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مسئله تعطیلی واحدهای صنعتی، مشکلات محیط زیست، مسائل معیشتی مردم و معضل کمبود آب از مهمترین مسائل استان مرکزی است که باید مورد توجه دولت قرار گیرد.

به گزارش مرورنیوز، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی پیش از ظهر یکشنبه در مراسم سخنرانی عمومی رئیس جمهور در ورزشگاه پنجم مرداد اراک اظهار داشت: از خداوند متعال سپاسگزاریم که به ملت رشید و بزرگ ایران اسلامی، امام راحل را عنایت فرمودند تا بزرگترین انقلاب دینی را در جهان شکل دهند.

وی افزود: خداوند را سپاسگزاریم که جمع فرهیخته ای از مردم شریف استان مرکزی دعوت امام راحل را لبیک گفتند و زحمات بنیان گذار انقلاب باعث تدوین قانون افتخار آمیز ایران اسلامی شد که در این قانون محور و رکن اساسی، مقام معظم ولایت و رهبری است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: امروز خداوند را سپاس می گوییم که مردم سالاری به عنوان یک اصل روشن و شفاف در ایران اسلامی به عنوان قاعده و قانون مورد توجه هست و مردم در تمام عرصه ها نقش آفرین هستند.

دری نجف آبادی تصریح کرد: یکی از کلیدی ترین مسئولیت ها در کشور، مسئولیت ریاست جمهوری و وزارت است که این افراد با انتخاب مستقیم مردم و یا نمایندگان مردم انتخاب می شوند و در دوره جدید یکی از دوستداران و فرهیختگانی که در دوران انقلاب و در جامعه روحانیت نقش موثری داشتند امروز کشتی اجرایی کشور را عهده دار هستند.

وی خاطرنشان ساخت: امروز در بعد بین المللی زمینه عزت و اقتدار و در بعد داخلی بستر امنیت و سلامت و بهداشت جامعه، محقق شده و امیدواریم برنامه ریزی های مناسب برای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: مساله محیط زیست و مشکلات صنایع استان مرکزی نیز از دغدغه های کنونی استان مرکزی هستند و همچنین تحول در معیشت مردم و مساله کمبود آب نیز از مشکلات استان مرکزی است که امیدواریم بسترسازی برای رفع آنها در سفر هیات دولت به این استان مورد توجه قرار گیرد.

دری نجف آبادی همچنین سخنان خود را با آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری و رئیس جمهور از خداوند منان پایان داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز