نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی در پیام‌های جداگانه‌ای از حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهور تشکر کردند.

به گزارش مرور نیوز، آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و "محمود زمانی‌قمی" استاندار مرکزی در پیام‌های جداگانه‌ای از استقبال و حضور مردم در سفر هیئت دولت به استان مرکزی تقدیر و تشکر کردند.

در متن پیام نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی آمده است: حضور پر شور و با صفای مردم ولایتمدار و انقلابی استان مرکزی در استقبال از رئیس جمهور و هیئت دولت عشق و علاقه مردم دیار آفتاب به انقلاب اسلامی را به منصه ظهور گذاشت.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی در این پیام افزوده است: حضور پرشور مردم استان مرکزی در استقبال از کاروان تدبیر و امید، نشان از وفاداری به امام راحل، وحدت، همدلی و یکپارچگی ملت و دولت بود که این مهم بدون شک یاس دشمنان و نشاط دوستان انقلاب اسلامی را به دنبال داشت.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در این پیام اضافه کرده است: علاقه‌مندی مردم به دولت نشان از همدلی وفاداری به آرمان‌های امام راحل(ره)، شهیدان و ایستادگی در راه تحقق شعارهای انقلاب اسلامی و عزت و سربلندی میهن اسلامی است.

امام جمعه اراک در این پیام بیان می‌دارد: اینجانب از اقشار مردم و نیروهای مسلح اعم از نظامی، انتظامی، امنیتی، صدا و سیمای استان مرکزی، روحانیت معزز، دانشگاهیان مکرم و دیگر قشرهای انقلابی و وظیفه شناس صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و از خداوند متعال سلامت و عاقبت را برای رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی و سربلندی ملت شریف و توفیقات دولت و علو درجات را برای امام راحل و شهیدان عزیز مسئلت می‌کنم.

وی در این پیام خاطرنشان کرده است: همچنین مسوولان و دولتمردان نیز باید این عشق و علاقه ملت به انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام راحل، منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید را ارج نهاده و با تمام قوا در راستای ارتقا شرایط اقتصادی و معیشتی ملت گام بردارند.

استاندار مرکزی نیز در پیام دیگری خطاب به مردم استان مرکزی آورده است: دوم و سوم آبان به عنوان ایام تاریخی برای استان مرکزی ثبت شد و همان طور که رئیس جمهور در سخنرانی‌های سفر دولت مطرح کردند استقبال مردمی غیرقابل توصیف بود و این سرمایه بزرگ استان است.

محمود زمانی‌قمی افزوده است: مردم ولایت‌مدار و شریف استان مرکزی با استقبال پرشور از کابینه دولت حماسه دیگری از همبستگی، عزم ملی را در راه ساختن ایران آباد و مقتدر به نمایش گذاشتند.

استاندار استان مرکزی اضافه کرده است: این استقبال افق روشن دیگری در مسیر تلاش خادمان ملت بود و این میزبانی بی‌نظیر نشان از فهم عمیق و بزرگ منشی ملت وفادار ایران اسلامی و اعتماد و باور راستین مردمان غیور این خطه از میهن اسلامی به آرمان‌های مقدس نظام و رهنمون‌های حکیمانه رهبر انقلاب و دولت دارد.

زمانی‌قمی در این پیام ادامه داده است: این حضور شایسته انگیزه‌های خدمت را مضاعف کرد و زمینه‌ساز شتاب‌بخشی به روند توسعه همه جانبه استان مرکزی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرده است: به پاس استقبال ارزشمند و نیروبخش اقشار مختلف مردم از علما و فضلای گرانقدر، نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان مردم در خانه ملت، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان، محققان، فرهنگیان، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، زنان، جوانان، رسانه ملی، نیروهای خدوم انتظامی، امنیتی و نظامی، گروه‌های سیاسی و اجتماعی تقدیر می‌کنم.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: امیدواریم با اجرای به موقع طرح‌ها و برنامه‌ها که در راستای رونق اقتصادی و توسعه استان از سوی دولت تدبیر و امید در نظر گرفته شده است شاهد پیشرفت، آرامش و رفاه بیش از پیش مردم این خطه باشیم.

رئیس جمهور و هیئت دولت در سفری دو روزه در روزهای 2 و 3 آبان میهمان استان مرکزی بودند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز