مدیرکل سازمان بهزیستی یزد، از اختصاص گواهینامه ایزو مدیریت کیفیت به این اداره‌کل در استان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، «جلیل عفتی» با اشاره به ضرورت ارتقای بیش از پیش خدمات سازمان بهزیستی به جامعه هدف، اظهار کرد: این سازمان از جمله نهادهای حساس کشور است که با حمایت مستمر از اقشار آسیب‌پذیر تحت پوشش، نقش مهمی در ایجاد نشاط عمومی در جامعه ایفا می‌کند.

وی در ادامه با بیان این‌که اداره‌کل بهزیستی یزد موفق به کسب گواهی ایزو مدیریت کیفیت شده است، افزود: اخذ این گواهی در راستای تضمین کیفیت خدمات، بهبود فرایندها و رضایت جامعه هدف بوده است.

مدیرکل بهزیستی یزد استقرار نظام‌های مدیریت کیفیت را نشانگر تعهد بهزیستی به مدیریت کیفیت و رضایت مشتری دانست و خاطرنشان کرد: در این نظام، بهزیستی تلاش کرده روند مستمری در بهبود و ارائه خدمات به جامعه هدف ایجاد کند.

عفتی با اشاره به ضرورت ایجاد روحیه پیشرفت بیش از پیش در ارائه خدمات گفت: انسان‌ها از دیرباز تاکنون همیشه در حال طی کردن نظام تکوین و رو به رشد بودند.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: این نظام تکوین که در  قالب نظام آفرینش نیز گنجانده شده، بر این باور است که توانمندی‌ها در انسان رو به رشد بوده و کسی نمی‌تواند جلو این رشد را بگیرد.

مدیرکل بهزیستی با اشاره به نقش همه پرسنل اداره‌کل بهزیستی در کسب گواهی ایزو مدیریت کیفیت، افزود: این موفقیت پس از نزدیک به 20 ماه  تلاش و پیگیری سازمان در جریان انجام ممیزی نهایی توسط شرکت حاصل شد.

وی تصریح کرد: بهزیستی استان یزد پارسال به‌ منظور دستیابی به یکپارچگی و بهبود فرایندهای داخلی نسبت به فراهم‌سازی شرایط لازم برای اخذ گواهی نامه ایزو اقدام کرد که در جریان آن جمعی از کارشناسان سازمان با شرکت در کارگاه‌های آموزشی ویژه، اطلاعات و مهارت‌های لازم را دریافت کردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز