سومین رویداد باشگاه توسعه سرمایه گذاری به همت دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری اصفهان (ITDO) با معرفی چهار طرح قابل سرمایه گذاری در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز از اصفهان، رئیس دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری اصفهان (ITDO) گفت: اتاق بازرگانی اصفهان در طول سال های گذشته به دنبال توسعه بازار بنگاه های کوچک و متوسط (SME) استان اصفهان بوده در این راستا دو مرکز SPX  و ITDO را راه اندازی کرده است.

علی صفرنورالله یکی از چالش کارآفرینان  را پیدا کردن سرمایه گذاری برای طرح های خلاق و نوآور برشمرد و گفت: دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری اصفهان در تلاش است که با برگزاری  رویدادهای بزرگ جذب سرمایه گذاری، زمینه جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی را فراهم سازد.

وی افزود: طرح های ارائه شده در این باشگاه پس از بررسی در جلسات شورای سیاست گذاری دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری به این این رویداد ارائه می شود.

برایان پورتلی کارشناس ارشد یونیدو در این رویداد با اشاره به راه اندازی دفتر توسعه سرمایه گذاری  و  فناوری  ITDO  و مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی spx در اتاق بازرگانی اصفهان را گامی موثر در برقرای ارتباط بین صاحبان ایده و سرمایه گذاران و کارافرینان دانست و گفت: بر اساس قرارداد اتاق بازرگانی اصفهان با یونیدو این دو دفتر زیر نظر این سازمان ین المللی قرار می گیرد و از کلیه خدمات مشاوره ایی و ارتباطی آن بهره مند می شود.

وی هدف از راه اندازیITDO در کشورها را تسهیل بخشیدن به ارتباط افراد خلاق و تولیدکنندگان وسرمایه گذاران برشمرد و گفت: ایجاد شبکه ارتباطی گسترده بین کشورها زمینه برقراری ارتباط بین  کارآفرینان و سرمایه گذاران را فراهم می کند.

پورتلی جمع آوری اطلاعات و به روز نگه داشتن آن در شبکه ارتباطی را یکی از وظایف یونیدو برشمرد و گفت:برگزاری نمایشگاه های سالانه زمینه برقراری ارتباط بین طرح ها خلاق و سرمایه گذاران از سراسر جهان فراهم می سازد.

وی اضافه کرد: شبکه ارتباطی یونیدو این فرصت به همه سرمایه گذاران و کارافرینان می دهد که از اطلاعات به روز در نقاط مختلف جهان استفاده کنند و بازار محصول و خدمات خود را گسترش دهند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز