نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که توسعه بیش از پیش کشور به مشارکت عمومی نیاز دارد،‌ گفت: مشارکت اقشار مختلف جامعه در سرشماری نفوس و مسکن نقش مهمی در رسیدن به اهداف توسعه‌ای ایفا می‌کند.

به گزارش مرورنیوز، سید ابوالفضل موسوی بیوکی مشارکت مردم در طرح ملی سرشماری نفوس و مسکن را از جمله ضرورت‌های تدوین برنامه‌های کلان برای مدیریت بهتر مسوولان دانست و بیان کرد: برنامه‌ریزی از مهم‌ترین ارکان توسعه همه جانبه کشور است و این امر در صورتی امکان پذیر می شود که اطلاعات به دست آمده از جامعه صحیح باشد و تحقق این موضوع به همکاری یکپارچه مردم و مسئولین در کشور نیاز دارد.

وی گفت: برای رسیدن به اطلاعات جامع در مسیر پیش رو از مردم تلاشگر و همیشه همراه استان یزد در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دعوت می کنم برای فراهم ساختن زمینه تصمیم گیری صحیح و تحقق جامعه‌ای پویا در سرشماری اینترنتی شرکت و سهم خود را برای رسیدن به فردایی بهتر در سامانه www.sarshomari95.ir  به ثبت برسانند.

نماینده مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عوامل برگزاری این سرشماری بر تداوم همکاری آحاد مردم و مسئولان با ماموران این طرح ملی تاکید کرد.

گفتنی است؛ طرح ملی سرشماری نفوس و مسکن95 طی دو مرحله اینترنتی و حضوری از سوم مهرماه همزمان با سراسر کشور در استان یزد آغاز شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز