خیبر خرم‌آباد در یک بازی حساب شده با دو گل بر تیم نفت مسجد سلیمان غلبه کرد.

به گزارش مرور نیوز، خیبر که برای اولین بار داوود حقدوست را به عنوان مربی بر نیمکت داشت، با ترکیب روزبه سینکی، محسن طرحانی، وحید همراز، مصطفی مهدوی، مسعود ستاری، محمد بیرانوند، احمد جعفری، یاسر درویشی، مهدی عبدی (از دقیقه 88- امین بیرانوند)، حسین بهاروند (از دقیقه 75 -مصطفی علیخانی) و شهاب دارایی (از دقیقه 74 -حسین حسینی) پا به میدان گذاشت.

در این بازی برای نفت مسجدسلیمان هم مسعود پور محمد، میلاد شیخی سلیمانی، محمدخان احمدی، اکبر آفاقی (میلاد صالحوند)، امین جهان کهن، ستار دراجی، رضا جباری، عرفان پور افراز (ایمان رییسی)، مجتبی بیژن، علی کیانی فر (محمد معاوی)، میلاد خدایی به مربیگری سیاوش بختیاری زاده به میدان رفتند.

خیبر با یک بازی هجومی موفق شد در همان 20 دقیقه اول بازی، کار را تمام کند و با گلهای دقیقه 17 و 20 حسین بهاروند و یاسر درویشی از تیم حریف پیشی گیرد.

تیم میهمان در ادامه مسابقه که با کش‌وقوس‌های فراوان همراه بود، به یک بازی منطقی روی آورد و موفق تا پایان وقت قانونی، نتیجه را حفظ کند، هر چند در دقیقه 90 تیم میزبان صاحب یک ضربه پنالتی شد و یکی از گلها را پاسخ داد، اما در نهایت این خیبر بود که سه امتیاز شیرین را کسب کرد و با 8 امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول قرار گرفت.

قضاوت این بازی را «امید سعیدی فر» به عهده داشت و "سعید قاسمی" و "کاوه بهمنی" به عنوان کمک داور او را همراهی کردند.
"عقیل جهانبازی" داور چهارم بود و "رحیم مهرپیشه" نیز به عنوان ناظر در زمین حضور داشت.
عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز