فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر گفت: از ظرفیت پلیس افتخاری برای تامین امنیت عزاداری‌های ماه محرم در این شهرستان استفاده می‌کنیم.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ صفر عبدالوند در دیدار با پلیس‌های افتخاری شهرستان پلدختر اظهار داشت: پلیس افتخاری به منظور خدمت به مردم و ایجاد امنیت اجتماعی فعالیت می‌کند و وظیفه بسیار سنگین و حساسی دارد و می‌تواند بیشترین همکاری را با نیروی انتظامی داشته باشد.

وی با بیان اینکه در ایام عزاداری‌های محرم نیروی انتظامی پلدختر برای برقراری امنیت لازم از ظرفیت پلیس افتخاری استفاده می‌کند، افزود: پلیس افتخاری  از ارکان رسمی پلیس بوده که فضای آرامش را با کمک نیروی انتظامی از مجرمان سلب می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر گفت: پلیس افتخاری مخصوص رده سنی خاصی نیست بلکه ظرفیت ارزشمند و عظیمی بوده که می‌تواند در راستای ارتقای سطح امنیت جامعه، ماموریت‌های پلیسی را انجام دهد.

سرهنگ عبدالوند با بیان اینکه بهره‌گیری از ظرفیت مردمی از مزایای پلیس افتخاری است، گفت: استفاده از توان، اطلاعات و نیروی مردمی در بعد آموزش همگانی، فرهنگسازی و اطلاع رسانی در جامعه از مزیای به کارگیری پلیس افتخاری است.

فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر افزود: مردم پشتیبان اصلی و بازوان پلیس در ایجاد نظم و امنیت هستند و در اجرای برنامه‌ها و تعالی نیروی انتظامی از بزرگترین سرمایه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز