فرماندار رودسر گفت: رودسر جزو شهرستان‌های حادثه‌خیز محسوب می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، «امیرجانبازی» گفت: شهرستان رودسر با وسعت 1440 متر مربع، سومین شهرستان با وسعت در گیلان است که با توجه به شرایط محیطی جزو شهرستان‌های حادثه‌خیز محسوب و باعث می‌شود، کار مجموعه هلال‌احمر سخت‌تر شود.

وی افزود: ممکن است حادثه‌ای چند روزه همانند حادثه برف پیش آید و می‌طلبد که اعضای هلال‌احمر در طول سال آمادگی را در نیروها حفظ کنند و این آمادگی نیز مشهود باشد که رودسر در همه بحران‌ها و حوادث روسفید بیرون آمده است و این در هلال‌احمر نشان از حاکمیت بحث مدیریتی و آموزشی در استان هم‌چنین شهرستان است که جای تقدیر و تشکر دارد.

فرماندار رودسر با بیان این‌که فعالیت خوب مجموعه هلال‌احمر قابل تقدیر است، ادامه داد: پایگاه امداد جاده‌ای هلال احمر در چابکسر عملکرد خوبی داشته است و شهرستان رودسر نیز از کمک‌های این مجموعه فعالانه بهره‌مند شده‌اند هم‌چنین کمک‌های خوبی به شهرستان‌های مجاور می‌کنند.

جانبازی با اشاره به فعالیت‌هایی که در طول مدت حضور آقای ستوده در شهرستان رودسر صورت گرفته است، افزود: ایجاد پایگاه امداد دریایی و پایگاه امداد روستایی در دهستان زیاز از فعالیت‌هایی بود که اخیراً اجرایی و تسریع داده شده است.

فرماندار رودسر ادامه ‌داد: این آمادگی در سطح شهرستان وجود دارد تا از لحاظ اعتباری برای پایگاه امداد روستایی اختصاص داده شود و امیدوار هستیم این اعتبار به اندازه‌ای باشد که عوامل مجموعه هلال‌احمر بتوانند کار را آغاز کنند.

وی ادامه داد: برای پیگیری در جهت آغاز به کار پروژه زیاز با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل صورت گرفته قطعاً در شورای برنامه‌ریزی استان و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان صورت خواهد گرفت.

فرماندار رودسر با ابراز خرسندی از صمیمیت و همدلی در میان همه مدیران اجرایی در سطح شهرستان یادآور شد: با همدلی است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد و دوستی خوبی که مابین اعضای شورای تأمین و با وجود ائمه جمعه‌ای که با سعه صدر و در نهایت بزرگواری همواره یار و یاریگر مدیریت اجرایی شهرستان هم‌چنین حمایت‌گر سیاست‌های دولت تدبیر و امید هستند، توانستیم در انجام وظایف خود کوتاهی نکنیم و خدمتگزار مردم فهیم شهرستان رودسر باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز