زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: در دو عملیات ضربتی و غافلگیرانه‌ یگان‌های عملیاتی سیستان وبلوچستان یک تن و 97 کیلوگرم موادمخدر کشف و دو قاچاقچی حرفه‌ای و سابقه‌دار دستگیر شدند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان های مهرستان و سیب و سوران در سلسله عملیات های مبارزه با قاچاقچیان مسلح، یک باند بزرگ که با استفاده از خودروهای کوهستانی قصد جابه جایی مواد در منطقه را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: پس از چندین هفته اقدامات شبانه روزی و رصد مسیرهای تردد اعضای این باند، بامداد امروز یگان های عملیاتی پلیس با شناسایی خودوهای قاچاقچیان و در درگیری مسلحانه، موفق به دستگیری 2 نفر از این قاچاقچیان، توقیف چهار دستگاه خودرو پژو 405 و کشف 687 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

وی با اشاره به یک عملیات موفق دیگر گفت: ماموران انتظامی سراوان یک باند دیگر قاچاقچیان مسلح را که در ارتفاعات این شهرستان در حال تردد بودند شناسایی کردند و به صورت مسلحانه با آنان درگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به دلیل ناتوانی در مقابله با آتش پر حجم پلیس متواری شدند و ماموران در پاکسازی منطقه، 410 کیلو تریاک را کشف کردند.

وی افزود: یکی از ماموریت های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز