استاندار سیستان و بلوچستان در پی ارتحال عالم جلیل‌القدر آیت‌الله سیدمحمدعلی حسینی طباطبایی با صدور پیامی دوشنبه، 16 اسفندماه را در منطقه سیستان عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش مرور نیوز، استاندار سیستان و بلوچستان در پی ارتحال عالم جلیل‌القدر آیت‌الله حسینی طباطبایی با صدور پیامی دوشنبه، 16 اسفندماه را در منطقه سیستان عزای عمومی اعلام کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انالله وانا الیه راجعون»

رجعت به سوی ذات اقدس الهی یک حقیقت جاودانه است که گاه در لباس "مرگ" دل آدمی را به سختی می‌آزارد و گاه در جامه "وصال معبود" آرامشی وصف‌ناشدنی را به کسانی هدیه می‌کند که روز و شب زندگی خود را عاشقانه و عارفانه در مسیر عبادت خالق و خدمت به خلق گذرانده‌اند.

بی‌شک ارتحال جانسوز عالم ربانی آیت‌الله "سیدمحمدعلی حسینی طباطبایی" مصیبت سنگینی است که خسران و فقدان چنین شخصیتی برای جامعه سیستان و بلوچستان و به‌ویژه مردم شریف دارالولایه سیستان جبران‌ناپذیر خواهد بود؛ امید است حضرت حق روح پرفتوحش را در جوار رحمت واسعه‌اش قرار دهد.

اینجانب ضمن تسلیت مجدد ارتحال این روحانی والامقام، فردا دوشنبه شانزدهم اسفندماه را در دارالولایه سیستان؛ زادگاه آن بزرگ مرد، عزای عمومی اعلام می‌نمایم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز