مدیر روابط عمومی ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان سرخه گفت: مشارکت و حضور مردم در سرشماری اینترنتی در شهرستان سرخه به مرز 75 درصد رسیده که این میزان فراتر از پیش‌بینی استانی می باشد.

به گزارش مرورنیوز، محمد محمودی اظهار کرد: با تلاش مسوولان این شهرستان از آغازین سرشماری اینترنتی در سرخه با سرعتی قابل قبول صدر جدول رتبه بندی شهرستان‌های استان را در اختیار خود گرفته و تا امروز همچنان پیشتاز مشارکت در سرشماری اینترنتی در سطح استان و کشور است.

وی از فعالیت 32مرکز ثبت نام رایگان سرشماری اینترنتی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: هم اکنون 7 پایگاه شهری و همچنین 21دستگاه اجرایی در شهرستان سرخه در حال ثبت نام رایگان اینترنتی مشغول هستند.

وی همچنین افزود: با هماهنگی‌های به عمل آمده توسط شورای شهر و همچنین شهرداری سرخه 4 مرکز کافی‌نت به صورت رایگان و در دو نوبت صبح و بعدازظهر اقدام به ثبت نام اینترنتی از متقاضیان کرده که تا کنون با استقبال بی نظیری مواجه شده است.

محمودی با بیان اینکه مشارکت روستاهای شهرستان سرخه بسیار چشمگیر بوده است گفت: روستائیان شهرستان سرخه با درک دقیق از اهمیت سرشماری و نقش آن در توسعه روستایی و برنامه‌ریزی‌های استانی و ملی در این سرشماری اینترنتی حضوری جدی داشته اند به طوری که تا امروز چیزی بالغ بر 90 درصد روستائیان این شهرستان در مرحله خود اظهاری شرکت کردند.

مدیر روابط عمومی ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان سرخه از شرکت احتمالی بیش از 85 درصد سرخه‌ای‌ها در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن خبر داد و گفت: مردم سرخه همواره در تمامی عرصه‌ها و صحنه های اجتماعی و سیاسی مشارکت بسیار فراگیر و پرشوری داشته اند.

وی گفت: انتظار می‌رود در پایان این مرحله از سرشماری شاهد حضور بالای 85 درصدی مردم این شهرستان در این رویداد ملی باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز