مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: 600 بسته سبد کالا از محل درآمدهای موقوفات بین نیازمندان استان زنجان توزیع شد.

حجت الاسلام علی نیک نام بیان داشت: از محل درآمدهای بقعه قیدار نبی 500 بسته سبد کالا به ارزش 300 میلیون تومان بین نیازمندان در روستاها و شهر قیدار اهدا شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: همچنین 600 بسته سبد کالا از محل درآمدهای موقوفات بین نیازمندان استان زنجان توزیع شد.

وی با بیان اینکه درطارم و ابهر نیز از محل عواید موقوفات واقفان خیر اندیش 100 بسته سبد کالا بین نیازمندان توزیع شد، ادامه داد: در استان زنجان بیش از 2 هزار موقوفه وجود دارد و در این راستا بالای 95 درصد موقوفات در استان برای سید الشهداء است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: وقف یک سنت حسنه است و باید جایگاه واقعی وقف در جامعه تقویت شود و ترویج فرهنگ وقف در جامعه ضروری است و اداره کل اوقاف در چهار حوزه کاری موقوفات، شناسایی، احیاء، افزایش بهره وری و اجرای نیات واقفان فعالیت می کند.

وی افزود: رسانه ها نسبت به ترویج فرهنگ وقف در جامعه تلاش کنند و حفظ و نگهداری از موقوفات به عنوان یک اصل مهم باید مورد توجه همه آحاد جامعه قرار گیرد و فرهنگ وقف به عنوان یک اصل مهم تبیین شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز