جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دارای نقص فنی از ضبط پلاک 16 هزار خودروی دودزا خبر داد.

به گزارش مرور نیوز از اصفهان، سرهنگ حسین حسین زاده اظهار داشت: با توجه به اینکه همیشه در این ایام با موضوع آلودگی و وارونگی هوا روبرو هستیم به همین جهت فرماندهی انتظامی استان به شدت با خودروهای آلاینده و دارای نقص فنی برخورد می کند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در همین راستا ماموران پلیس راهور استان طی یک ماه گذشته نزدیک به 16 هزار خودروی دودزا شامل خودروهای عمومی و شخصی و دستگاه های دولتی را شناسایی و پس از ضبط پلاک آنها را به تعمیرگاه معرفی کردند.

وی بیان داشت: خودروهایی که پلاک آنها ضبط شده و پلاک موقت به آنها داده می شود تنها 48 ساعت فرصت دارند تا نسبت به رفع نقص و معایب خودروی خود اقدام کنند و در غیر این صورت از تردد آنها در سطح شهر جلوگیری به عمل می آید.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه در طرح نیروی انتظامی هیچ اغماضی برای برخورد با خودروهای دولتی وجود ندارد گفت: یکی از مشکلات استان ما وجود خودروهای دارای نقص فنی دستگاه های دولتی است که می بایست نسبت به رفع معایب خودروهای خود اقدام نمایند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: از شهروندان می خواهیم که اگر خودروی آنها دارای نقص فنی است برای رعایت حال دیگر شهروندان و کمک به کاهش آلودگی هوا حتماً آن را به یکی از تعمیرگاه های سطح شهر برده و نسبت به رفع نقص فنی  آن اقدام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز