رئیس پلیس‌راه استان زنجان با اشاره به وقوع 3 فقره تصادف در 24 ساعت گذشته، گفت: ساعات گذشته عملکرد رانندگان در محورهای مواصلاتی استان با 6 کشته پشت سر گذاشته شده است.

به گزارش مرور نیوز سرهنگ «علی‌اصغر شیرمحمدی» اظهار کرد: در نخستین سانحه رانندگی که در محور «زنجان - قزوین» رخ داد، یک دستگاه خودروی پژو پارس به‌علت خستگی و خواب‌آلودگی راننده با گاردریل برخورد کرد که در این سانحه یکی از سرنشینان به علت نبستن کمربند به بیرون پرت و جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: در سانحه دیگر که در محور «زنجان - بیجار» رخ داد، یک دستگاه خودروی سواری تویوتا با یک دستگاه خودروی سواری سمند برخورد کرد که با توجه به شدت برخورد چهار نفر از سرنشینان سمند در دم جان خود را از دست دادند و سه نفر از تویوتاسواران نیز مصدوم شدند که حال یک نفر وخیم اعلام شده است. کارشناسان علت این حادثه را تجاوز به چپ راننده خودروی سواری تویوتا اعلام کرده‌اند.

این مسئول به بروز سانحه رانندگی در محور «زنجان - تبریز» نیز اشاره کرد و یادآور شد: در این سانحه رانندگی یک دستگاه کامیون با یک دستگاه نیسان برخورد کرد که سرنشین نیسان جان خود را از دست داد و چهار نفر دیگر نیز مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.

وی، علت بروز این حادثه را خستگی و خواب‌آلودگی راننده کامیون اعلام کرد و گفت: متأسفانه در شرایطی پرونده زندگی 6 نفر بسته شده است که خستگی و تخطی از سرعت مطمئنه باعث بروز این سوانح شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز