فرمانده سپاه اراک گفت: یادواره شهدای شهرستان اراک در آبان‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش مرور نیوز از اراک ، محمدرضا رضایی ظهر امروز در همایش روز بسیج کارمندان در سالن اجتماعات خطوط لوله و مخابرات استان مرکزی برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: دشمن همواره برای ضربه زدن به نظام انقلاب اسلامی دست به توطئه و ترفندهای بسیاری زده است ولی هر بار با حضور در صحنه مردم ولایی این توطئه‌ها نقش بر آب شده است.

وی افزود: مردم و مسئولان ما ثابت کرده‌اند هرجا که نظام نیاز داشته در برابر دشمن ایستاده‌اند و محکم از نظام و ولایت دفاع می‌کنند.

فرمانده سپاه اراک با اشاره شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی گفت: شهدایی مدافع حرم امروز در خارج از مرزهای جغرافیایی برای دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن در مقابل دشمن ایستاده و در جبهه حق علیه باطل می‌جنگند و از جان خود می‌گذرند.

رضایی ادامه داد: تقویت و توسعه روحیه ایثار و فداکاری ضامن بقای نظام اسلامیاست و شهدای مدافع حرم که نسل جدید انقلاب هستند به‌رغم اینکه بسیاری از آنان دوران دفاع مقدس را ندیده‌ و درک نکرده‌اند ولی همانند شهدای دوران دفاع مقدس حماسه آفریده‌اند و برای کشور افتخار آفرین هستند.

این مسئول اضافه کرد: مردم دین خود را در صیانت از انقلاب ادا کرده و نشان داده‌اند که پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند و امروز نوبت مسئولان است که به مردم و کشور خدمت کنند، عمر خدمت‌رسانی کوتاه است و بایستی نهایت سعی و تلاش را برای ارائه خدمت به مردم در این برهه داشته باشیم.

فرمانده سپاه اراک با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شهرستان اراک ادامه داد: برگزاری یادواره شهدای شهرستان اراک پیش زمینه کنگره ملی شهدای استان است و یادواره شهدای شهرستان اراک در آبان‌ماه برگزار می‌شود تا در سال آینده شاهد برگزاری کنگره ملی شهدای استان مرکزی باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز