با سفر وزیر نیرو به استان اصفهان پروژه آب رسانی به شهرستان های گز، آب رسانی به شهرستان خوانسار و گلپایگان به بهره برداری می رسد.

به گزارش مرور نیوز از اصفهان، طرح آب رسانی به گلپایگان با اجرای 49 کیلومتر خطوط انتقال؛ ساخت دو ایستگاه پمپاژ با ظرفیت 330 لیتر بر ثانیه و نیز احداث تصفیه خانه آب در فضایی به مساحت 16 هکتار عملیاتی گردید.

 این در حالی است که تصفیه خانه آب گلپایگان دومین تصفیه خانه آب شرکت آبفا استان اصفهان است که توسط متخصصان و کارشناسان داخلی احداث شد.

همچنین طرح آب رسانی به شهرستان خوانسار با اجرای 37 هزار و 624 متر خطوط انتقال و احداث 2 ایستگاه پمپاژ که ظرفیت هر ایستگاه پمپاژ 189 لیتر بر ثانیه است اجرایی شد .

 این در حالی است که پروژه آب رسانی به شهرستان خوانسار و اجرای فاز اضطراری تصفیه خانه مجهز به سیستم کنترل از راه دور هوشمند است.

 طرح آب رسانی به شهر گز با اجرای 11700 متر لوله گذاری با ظرفیت خط انتقال آب رسانی به شهرهای گز، دستگرد، حبیب آباد، خورزوق، دولت آباد و روستاهای تابعه با 560 لیتر بر ثانیه به بهره برداری می رسد.

هدف از اجرای این پروژه مرتفع نمودن افت فشار آب در رفع مشکل آب رسانی به شهرستان گز در فصل گرم تابستان بوده است.

همچنین مقرر شده با حضور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور سامانه خدمات غیرحضوری مشترکین (1522) به منظور سهولت انجام امور برای مشترکین و متقاضیان، کاهش مراجعه به ادارات آبفا، دسترسی آسان به خدمات، مدیریت بهتر زمان رسیدگی به درخواست ها، صرفه جویی در وقت و هزینه و کاهش ترافیک و آلودگی هوا افتتاح شود.

سامانه 1522 جهت خدمات به حدود بیش از 2 میلیون نفر جهت مشترکین آبفا در 93 شهر استان در دستور کار قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز