وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی چند روز قبل به دلیل بروز کسالت به بیمارستان مراجعه و با توجه به مشکوک بودن علائم، از وی تست کرونا گرفته شد که خوشبختانه جواب آن منفی بود.

 به گزارش مرور نیوز به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، این وزارتخانه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تست کرونای سرپرست وزارت جهاد کشاورزی منفی است.

در این اطلاعیه آمده است: عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی چند روز قبل به دلیل بروز کسالت به بیمارستان مراجعه و با توجه به مشکوک بودن علائم، از وی تست کرونا گرفته شد که خوشبختانه جواب آن منفی بود. همچنین با توجه به علائم، آزمایشات مربوط به قلب نیز برای وی انجام و مشکلی در این زمینه نیز مشاهده نشده است.

بر اساس تشخیص پزشکان، مشکل کشاورز از گوش میانی بوده که چند روز استراحت برای وی توصیه شده است.

در حال حاضر کشاورز، امور اجرایی وزارت جهاد کشاورزی را به طرق مختلف ویدئو کنفرانس، ارتباط تلفنی، حضور در وزارتخانه برای مسائل مهم، بررسی نامه‌ها و گزارش‌ها انجام و دستورات لازم را به موقع صادر کرده به نحوی که هیچگونه موضوعی معطل نماند.

در ضمن در فضای ملتهب کنونی و نگرانی‌های حادث شده، از رسانه‌ها انتظار می‌رود در انتشار اخبار دقت و حساسیت بیشتری داشته و هرگونه سوال و ابهام را قبل از انتشار، صحت و درستی آن را از طریق ارتباط با مرکز روابط عمومی جویا شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز