محمد اسلامی از تاثیر تبدیل پادگان ۰۶ ارتش به بوستان در زندگی شهروندان تهرانی خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم تبدیل پادگان 06 ارتش به بوستان ارتش که امروز برگزار شد گفت: امروز این عرصه ای که به موجب قانون در اختیار شهروندان قرار میگیرد پر تأثیر است.

وی ادامه داد: صحبت ها و مذاکرات در خصوص این پروژه 10 سالی مسکوت مانده بود و اگر همان سختی مذاکرات گذشته هنوز پا برجا بود شاید امروز به این موفقیت دست پیدا نمی کردیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: انتقال پادگان ۰۶ یک الگوی بسیار ارزشمند برای کل کشور خواهد شد و می تواند به بهبود کیفیت زندگی مردم منجر شود.

اسلامی خاطرنشان کرد: در این حوزه باید به نقش موثر کمیسیون های ماده 5 اشاره کنم که امروز اگر این نقش سازنده نبود باید شاهد ساخت و ساز دو میلیون متر مربعی در این مکان بودیم.

وی افزود: برخلاف ادعای یکی از اعضای شورای شهر تهران هیچ وقت پرونده این پادگان به شورای عالی شهرسازی نیامده بود و این موضوع ساخت ۱۰۶ میلیون متری براساس مصوبه شورای عالی شهرسازی صحت ندارد.

وزیر راه ادامه داد: نباید فراموش کنیم که فرمانده معظم کل قوا در این موفقیت نقش اصلی را ایفا کردند و باید از ایشان به صورت ویژه تشکر کنیم.

اسلامی گفت: امیدوارم امیر موسوی همچنان با وزارت راه و شهرسازی و مدیریت شهری در کل کشور همکاری داشته باشند تا بتوانیم سایر پادگان های شهری کشور را هم از شهرها خارج کنیم.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز