شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از همه مشترکان، متقاضیان و شهروندان تهرانی خواست ضمن صیانت از منبع ارزشمند انرژی برق از هر گونه استفاده غیر مجاز و غیر قانونی از شبکه‌های توزیع برق جدا خودداری کنند.

به گزارش مرورنیوز، این شرکت از کلیه متقاضیان، خادمان مساجد و هیات‌های مذهبی خواست در صورت نیاز به تامین برق موقت در برگزاری مراسم و مناسبت‌های ملی و مذهبی؛ ضمن مراجعه به مناطق بیست و یک گانه شرکت، نسبت به درخواست تامین برق با نصب فیوز محدود کننده اقدام کنند تا از بروز حوادث احتمالی، خطر برق گرفتگی و ایجاد خسارت به شبکه‌های برق جلوگیری شود. 

در این اطلاعیه ضمن منع تکایا و هیئت‌های مذهبی در عدم استفاده از لامپ‌های مدادی و پرمصرف تصریح شده است عزاداران حسینی پس از پایان مراسم نسبت به خاموش کردن کلیه تجهیزات برقی و قطع فیوز‌ها اقدام کنند. 

بر اساس این اطلاعیه ماموران این شرکت در حین برگزاری مراسم سوگواری سالار شهیدان ضمن بازدید از نحوه برقرسانی تکایا و هیئت‌های مذهبی و تکمیل فرم بازدید، نسبت به کنترل موارد ایمنی اقدام خواهند کرد. 

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همچنین تصریح کرده است به منظور تامین برق برای تکایا ضروری است در سیم کشی‌های صورت گرفته حتما از سیم سالم با مقطع مناسب استفاده شود و اتصالات الکتریکی نیز درست و مطابق با استاندارد انجام شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز