بازنشستگی یک وضعیت جدید شغلی است ولی نباید فراموش کرد بازنشستگان با خدمات ارزشمندی که در طول سالها فعالیت ارائه کرده اند زمینه ساز رشد و بالندگی صنعت بیمه شدند .

به گزارش مرور نیوز به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی دکتر عبدالناصر همتی رئیس کل بیمه مرکزی در جلسه ای که با حضور رئیس و نایب رئیس کانون بازنشستگان بیمه مرکزی به منظور قدردانی و تجلیل از بازنشستگان سال جاری بیمه مرکزی برگزارشد،گفت: بازنشستگی به معنای پایان خدمت نیست و بازنشستگان بیمه مرکزی  به عنوان مشاوران باتجربه و متخصص می تواننددر شرکت های خصوصی بیمه ایفای نقش نمایند .

وی ابراز امیدواری کرد که بتوان در اصلاح دریافتی بازنشستگان سالهای خیلی دور بیمه مرکزی اقدام مفیدی انجام داد.

دراین مراسم مجید بهزادپور معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی  نیز به گسترش فعالیت های کانون بازنشستگان بیمه مرکزی اشاره کرد و افزود: با خروج نیروهای با تجربه و متخصص خلا این نیروها در سازمان احساس می شود و هنر مدیریت استفاده بهینه از این تجارب است.

گفتنی است در این نشست ۱۲ نفر از بازنشستگان بیمه مرکزی به ارائه دیدگاه های خود پرداختند و اعضای هیات عامل نیز به مسائل مطروحه پاسخ دادند و در پایان ازسوی رئیس کل بیمه مرکزی با اهداء لوح از بازنشستگان تقدیر شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز