عده ای از انعطاف پذیری و مردمی بودن رئیس دولت سواستفاده کرده و متاسفانه در یک سال اخیر برخی برای تصاحب یک پست مدیریتی دوستان خود، دست به هر اقدام و تغییر رنگی زده اند و این موضوع نه تنها می تواند به اعتبار دولت آسیب بزند بلکه بسیار هم مزموم است.

به گزارش مرور نیوز، در یک سال اخیر که دولت سیزدهم روی کار آمده و با شعار دولت مردمی و انقلابی فعالیت خود را شروع کرده و شخص رئیس جمهوری همواره تلاش داشته در راستای منافع ملی و مردمی در پست های مدیریتی بدون ملاحظات سیاسی، نیروهای توانمند را بکار بگیرد، اما همیشه این اتفاق نیفتاده و گاهی از همین انعطاف پذیری و مردمی بودن رئیس دولت هم سواستفاده شده و متاسفانه در یک سال اخیر برخی برای تصاحب یک پست مدیریتی و انتصابات فله ای دوستان خود، دست به هر اقدام و تغییر رنگی زده اند و این موضوع هم می تواند به اعتبار دولت آسیب بزند و هم اینکه اساسا بسیار مزموم است.

امیر فواد محسنی

این روزها زمزمه ها حاکی از این است که امیر فواد محسنی که در حال حاضر سرپرست حوزه مدیریت صندوق بازنشستگی فولاد شده با همدستی معاون مالی صندوق در حال مدیریت انتصابات صندوق هستند.

وی که قبلا با چهره ای کاملا متفاوت کاندیدای جریان اصلاحات بود، حالا با تغییر چهره تبدیل به  نزدیکترین و موثرترین فرد برای مدیر عامل جوان و انقلابی صندوق بازنشستگی فولاد شده است.

حالا با توجه به اینکه تغییر و تحولات در دولت و شرکت در یک سال اخیر عملا دست چنین افرادی را برای عزل و نصب های افراد جدید باز می کند، بیم آن می رود که نفوذ افرادی که بدون قید و بند، تنها برای پیشبرد اهداف خود دست به اقداماتی همچون تغییر ایدئولوژی و ظاهرسازی انقلابی و... می زنند بیشتر شده و مهمتر این اینکه این دسته از افراد در منافع سازمانی و ملی نیز همین رویکرد را پیش بگیرند و اثرات آن بعدها در اقتصاد و جامعه نمایان شود؛ از این رو مسئولان تراز اول جامعه که در تعیین مدیران شرکت ها و سازمان های دولتی نقش موثری دارند، باید مراقب جریان های این چنینی باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز