سازمان حفاظت محیط‌ زیست از بانک‌پاسارگاد به دلیل تلاش موفق در ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، فرهنگ‌سازی در خصوص مسائل مرتبط با حفاظت از محیط‌زیست و همچنین حضور موفق و موثر در نمایشگاه بین‌المللی محیط‌ زیست با اهدای تندیس و لوح، قدردانی کرد.

به گزارش مرور نیوز، خطاب به مدیر روابط‌ عمومی بانک‌پاسارگاد آمده‌ است:

«برگزاری موفقیت‌آمیز شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌ زیست، حاصل همفکری راهبردی، همگرایی آگاهانه و خلاقانه و تلاش جمعی در انعکاس واقعیات عینی محیط‌ زیست کشور و به تصویر کشیدن احساس مسئولیت عمیق در حفظ طبیعت و محیط‌ زیست و ترویج فرهنگ زیست‌محیطی جامعه بود.

بدین‌وسیله از حسن تدبیر و تلاش موفق بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌ اجتماعی آن بانک در فرهنگ‌سازی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار قدردانی می‌کنیم. امیدواریم همچنان فعالیت‌هایتان در ایجاد بالندگی و ارتقای فرهنگ حفاظت از طبیعت و محیط‌ زیست کشور تداوم یابد.»
گفتنی است بانک‌پاسارگاد، به عنوان یک بانک‌سبز، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، پاسداری و حفاظت از محیط‌زیست را در زمره مهم‌ترین رسالت‌ها و مسئولیت‌های خود می‌داند و اعتقاد دارد به عنوان یک سازمان مالی و اقتصادی با اقداماتی همچون ترویج فرهنگ بهره‌مندی از بانکداری‌مجازی و بانکداری‌الکترونیک، برگزاری دوره‌های آموزش بانکداری‌الکترونیک به هزینه خود در سازمان‌ها و شعبه‌ها، تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ پاسداری از محیط‌ زیست، کاهش استفاده از کاغذ و پلاستیک، تشویق و ترغیب مردم به استفاده از بانکداری مجازی، کاشت درخت و... می‌تواند در این مسیر تأثیرگذار باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز