رئیس واحد بروجرد با اشاره به اشتغال‌زایی این واحد دانشگاهی تصریح کرد: اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد با ایجاد 1000 فرصت شغلی به صورت مستقیم و هزاران شغل دیگر به صورت غیرمستقیم، بدون استفاده از هیچ بودجه دولتی، نقش مؤثری در توسعه و آبادانی این شهر داشته است.

به گزارش مرورنیوز، مجید شمس در جمع خبرنگاران، با اعلام این مطلب افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد اکنون با درجه واحد دانشگاهی جامع و 12500 دانشجو، حدود 200 نفر هیأت علمی، بالغ بر 300 کارمند، کارگاه و آزمایشگاه‌های مناسب، خوابگاه و کتابخانه بزرگ با 120 هزار جلد کتاب، پذیرای دانشجویان جدید است.

وی دانشگاه آزاد اسلامی را بزرگترین دانشگاه حضوری جهان عنوان و اظهار کرد: این دانشگاه با 5 میلیون فارغ‌التحصیل، 1.5 میلیون دانشجو، 40 هزار استاد و 35 هزار کارمند بدون استفاده از بودجه دولتی هیچ سهام‌داری ندارد و متعلق به عموم مردم است و شهریه دانشجویانش فقط در خودِ دانشگاه هزینه می‌شود.

شمس اضافه کرد: امروز ارزیابی هر دانشگاهی نیازمند بررسی شناسنامه آن است و شناسنامه یک دانشگاه اعضای هیات علمی و رتبه و جایگاه پژوهشی آن است که برند آن محسوب می‌شود.

وی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد را دانشگاهی در حال پیشرفت و توسعه عنوان کرد که با اصلاح هرم هیات علمی و استانداردسازی اهتمام ویژه‌ای بر حمایت از مقالات علمی، تألیف کتب و فعالیت‌های پژوهشی دارد و در راه کیفی سازی فعالیت‌های خود گام بر می‌دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز