هیات داوران هفتمین نمایشگاه و کنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام روز چهارشنبه 'مهدی یوسفی' مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را به عنوان یکی از 8 فعال برتر اقتصادی جهان اسلام معرفی کرد.

به گزارش مرورنیوز، «مهدی یوسفی» با حضور در آیین گشایش رسمی هفتمین نمایشگاه و کنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام که در مرکز تجارت جهانی پوترای شهر کوالالامپور پایتخت اقتصادی مالزی برگزار شد، جایزه خود را از جوهوری عبدالغنی وزیر دارایی این کشور جنوب شرق آسیا دریافت کرد.

در این مراسم که  مرضیه افخم سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی نیز حضور داشت از 7 فعال دیگر اقتصادی جهان اسلام از کشورهای مالزی، هند، امارات متحده عربی، ترکیه و عمان نیز تقدیر شد.

براساس نظر هیات داوران این 8 نفر برتر اقدامات شایسته ای برای ارتقای توانمندی ها و رشد اقتصادی جهان اسلام و ارایه خدمات به جامعه انجام داده اند.

این برای چهارمین دوره است که فعالان اقتصادی ایران در نمایشگاه و کنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام در مالزی برگزیده و معرفی می شوند.

این نشست و انتخاب ها را مرکز توسعه و تجارت سازمان کنفرانس اسلامی برگزار می کند.

محمد عبدالرزاق، شاراوانان شانمو گاسوندارم و عبدالوحید عمر از فعالان اقتصادی مالزی، 'شیخ ابوبکر احمد' از هند، 'عبدالسلام الرمرشدی' از عمان، 'مصطفی آیدین' از ترکیه و 'شیخه لوبنا بنت خالد القاسمی' از امارات متحده عربی 7 فعال برتر دیگر جهان اسلام بودند که هیات داوران نمایشگاه و کنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام آن ها را در لیست برترین های اقتصاد جهان اسلام در امسال قرار داد.

'غلامعلی سلیمانی'، 'یونس ژائله سعدآباد' و 'اسدالله عسگراولادی' سه فعال اقتصادی ایران هستند که به ترتیب در ششمین، پنجمین و چهارمین کنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام در سال های گذشته توانستند در بین افراد برتر اقتصادی جهان اسلام نام خود را ثبت کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس که جزو برترین های اقتصادی جهان اسلام معرفی شد روز سه شنبه نیز در هفتمین کنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام، سیاست های اقتصاد مقاومتی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به عنوان یکی از دکترین های برتر توسعه اقتصادی کشورهای اسلامی تشریح کرد.

'مهدی یوسفی' در این نشست گفته بود: ثبات در تصمیم گیری یک عامل ضروری در رهبری و مدیریت است و واضح است ثبات و شجاعت در اجرای سیاست های اقتصادی مورد تایید رهبران در مقاطع مختلف باعث خواهد شد همواره از سوی مردم از آنان به نیکی یاد شود.

وی گفت: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران مدل بسیار کارآمدی برای توسعه اقتصادی در ایران تحت عنوان سیاست های اقتصاد مقاومتی که یک الگوی مترقی و متکی به ظرفیت های درونی کشور است ابلاغ کردند که هدف آن عدم وابستگی به برخی قدرت ها در صورت تغییر در روابط ایران با این کشورها است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز