رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است که بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.

به گزارش مرور نیوز، پوری حسینی در جریان بازدید سفیر و گروهی از مسوولین اقتصادی کشور چک از سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: در حال حاضر بخش زیادی از اقدامات مربوط به طرح سهام عدالت در کشور انجام شده و تا زمان آزادسازی این سهام نیز فرصت زیادی باقی مانده است و بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.
وی ادامه داد: سازمان خصوصی سازی از موانع حضور سرمایه گذاران خارجی در واگذاری های خود اطلاع دارد اما حل این مشکلات از دست و اختیار سازمان خصوصی سازی خارج است.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی اذعان داشت: با فرض این که این مشکلات در زمان کوتاهی حل شود اشتیاق داریم اطلاع رسانی خوبی از واگذاری های دولت به سرمایه گذاران خارجی داشته باشیم.
وی با بیان این که کشور چک در سال های دور سرمایه گذاری خوبی در صنعت ایران داشته است، گفت: بر این اساس علاقه مندیم صنایع و تکنولوژی های صنایع و بنگاه های ما بروزرسانی شود که از این موضوع استقبال می کنیم و امیدواریم در آینده شاهد تبادلات اقتصادی بیشتر میان ایران و کشور چک باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز