پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و فراورده های لبنی و صنایع وابسته و نخستین نمایشگاه خوراک و آبزیان افتتاح شد.

به گزارش مرور نیوز، این نمایشگاه با حضور 120 شرکت خارجی از 20 کشور جهان و 360 شرکت داخلی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

در این نمایشگاه شرکتهایی از کشورهای ترکیه، اتریش، چین، فرانسه، اسپانیا ،بلژیک ،ایتالیا، دانمارک ،هلند، آلمان، برزیل ، استرالیا ، هند ، کره، مجارستان، تایوان، رومانی، آرژانتین و ژاپن به همراه شرکتهای توانمند ایرانی اخرین دستاوردهای خودر را در زمینه محصولات تولیدی ، پژوهشی ، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط ، انواع تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل های خوراکی، دامپزشکی و واکسن های دامی، دارو و مکمل های غذائی، فرآورده ها و تولیدات لبنی، انواع خوراک دام و مکمل، ماشین آلات و تجهیزات، داروهای دامپزشکی و ضد عفونی کننده ها، مکمل ها و افزودنی های خوراک دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری ، تجهیزات و ماشین آلات دامپروری و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی را به نمایش گذاشته می شود .
 
در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و فراورده های لبنی و صنایع وابسته ، زمینه برای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای متخصصان کشورمان در حوزه های مختلف و در جهت افزایش سطح مبادلات تجاری فراهم شده است .
 
توسعه صادرات غیر نفتی، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه ها، اشتغال و کارآفرینی، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان ، از دیگر اهداف این نمایشگاه است . 
 
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و فراورده های لبنی و صنایع وابسته و نخستین نمایشگاه خوراک و آبزیان از امروز تا دهم آبان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران برگزار می شود.
عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز