نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار با کارکنان بانک قرض الحسنه مهرایران ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته در سال گذشته و آرزوی سربلندی در سال جدید، اظهار داشت: خدمات و طرح های تسهیلاتی این بانک در شرایط کنونی اقتصاد می تواند به پیشرفت و بهبود تولید کمک کند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، در این دیدار، آیت الله صفائی بوشهری از نهادینه شدن برند بانک قرض الحسنه مهرایران در اذهان عمومی و فعالیت خیرخواهانه پرسنل جوان بانک در شرایط ویژه اقتصادی قدردانی کرد و گفت: آثار و برکات خدمت به مردم در تمامی زوایای زندگی ماندگار خواهد بود.

وی افزود: افراد بخشنده و خیر در نزد خداوند از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و چنانچه تخصیص قرض الحسنه با اخلاص باشد، نزد پروردگار متعال چندین برابر پاداش دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به شرایط اقتصادی کشور تصریح کرد: خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران می تواند در بهبود وضعیت اقتصادی موثر باشد و با حمایت از تولید، نقش بسزایی در اشتغال و کارآفرینی ایفا کند.

در ادامه، پاساد مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان بوشهر از پرداخت ۲۱.۵۰۰ فقره پرونده تسهیلاتی به مبلغ بیش از ۲.۸۰۰ میلیارد ریال در سال ۹۶ خبر داد و گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران با پرداخت تسهیلات بدون سود و تنها با اخذ کارمزد ۴ درصد به طیف وسیعی از افراد استان، ازجمله کسبه، کارگران کارگاه ها، زنان سرپرست خانوار، طلاب، زوج های جوان و ... کمک کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز