از تاریخ 27 اردی‌بهشت لغایت 24 خرداد سال جاری، کلیه مسافران بالای 65 سال از 30 درصد تخفیف در تهیه بلیت قطارهای رجا بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: این شرکت به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، تسهیلات و طرح‌های جدید تخفیف در بلیت قطارهای خود را در قالب طرح منزلت برای متقاضیان سفر اجرایی می کند.

در طرح منزلت شرکت رجا، با توجه به اتصال سیستم فروش به سامانه ثبت احوال (بدون محدودیت در تاریخ خرید بلیت)، تخفیفات 30 درصدی به صورت سیستمی و با خرید از کلیه کانال‌های فروش متصل به سامانه ثبت کد ملی مانند آژانس‌های فروش، وبسایت شرکت رجا و سامانه 1539 به افراد مشمول تعلق می‌گیرد. این تخفیفات بدون نیاز به هیچ‌گونه مراحل اداری و تنها با درج اطلاعات کد ملی و تاریخ تولد در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودکار و بدون محدودیت مسیر صورت می‌پذیرد.

شرکت رجا به منظور آگاهی هم‌وطنان گرامی از آخرین تخفیفات اعمال شده برای سفر با قطارهای این شرکت، سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" را بر روی شبکه تلگرامی به نشانی @safararzan1539 ایجاد کرده تا متقاضیان سفر با قطارهای رجا بتوانند از این تسهیلات برخوردار شده و از قطارهای گوناگون برای سفر استفاده کنند.

هم‌وطنان گرامی برای آگاهی از برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و ... می توانند به صورت شبانه روزی از اقصی نقاط کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن 1539 تماس بگیرند.

شایان ذکر است از چندی پیش تسهیلات خرید بلیت گروهی از طریق سایت شرکت رجا نیز فراهم شده که متقاضیان بلیت گروهی می توانند از این طریق بلیت قطار خود را تهیه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز