حسینی کناروئی مدیر امور شعب استانهای بانک ایران زمین به اتفاق محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری از شعب استان های،.قم و مرکزی بازدید و با کارکنان این واحدها گفت و گو کردند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مدیر امور شعب استان ها در این بازدید ضمن بررسی عملکرد سال جاری شعب بلوار امین،شهید صدوقی،شهید بهشتی(قم) علی ابن ابیطالب و مرکزی اراک در بخش جذب منابع، شناسایی و بررسی ظرفیت ها و پتانسیل موجود برای جذب منابع حداکثری و تبیین راهکار های متناسب با بازار هدف را مهم عنوان کرده و با اشاره به ضرورت تلاش در جهت جذب منابع ارزان قیمت، فعالیت شعب مبتنی بر نرخ محوری را نادرست و بر بازاریابی وتجهیز منابع ارزان قیمت و اهتمام در دستیابی به اهداف ابلاغی طرح جدید جذب منابع تا پایان خرداد ماه خواستار شد.
کناروئی با بیان ضرورت نگاه ویژه به کاهش هزینه های عملیاتی شعب اظهار داشت: این مهم موجب افزایش توان رقابتی شده و صرفه جویی های صورت گرفته موجب افزایش بهره وری و ارتقاء جایگاه بانک در میان رقبا خواهد بود.
وی با تاکید بر امر مشتری مداری، بازاریابی و استفاده از ظرفیت ها و نوآوری، جذب منابع بدون اتکا بر نرخ سود را عامل اصلی تحقق آرمان ها و اهداف بانک ایران زمین دانست و تلاش مضاعف را امری ضروری در پیشرفت این مهم بیان کرد.
عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز