مدیران شرکت kdi کره جنوبی در نشست مشترک با مدیران ایدرو گزارشی از آینده صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ایران ارائه کردند.

به گزارش مرور نیوز، در این نشست مدیران شرکت kdi که با همکاری موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی، تحقیقی را در خصوص صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی ایران انجام دادند، گزارشی از نتایج این تحقیق با محوریت دورنمای بازار پتروشیمی و راهکارهای پیشرفت این صنعت، راه های نفوذ به بازار های جهانی و … را مطرح کردند.

معاونان و مدیران ایدرو نیز در این جلسه ضمن ارائه دیدگاه های خود، پرسش های را درباره این گزارش طرح کردند. حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی یکی از محورهای فعالیت و صنایع هدف ایدرو به شمار می رود.

موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی و شرکت kdi کره در یک همکاری مشترک به مدت 9 ماه در سه حوزه اقتصاد کلان، صنایع پتروشیمی و صنایع دارویی پروژه تحقیقاتی را به سرانجام رسانند و در نهایت پیشنهادهای سیاستی خود را برای افزایش رقابت پذیری و خروجی نهایی برنامه بازنشر دانش به مدیران و متولیان این صنایع ارائه کردند.

در این نشست ، معاونان صنایع پیشرفته و  پروژه های کلان انرژی،  برنامه ریزی و توسعه و مدیران امور بین الملل و ارتباطات ایدرو و همچنین رئیس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی حضور داشتند.

جلسه چهارجانبه بین ایدرو، تالگو اسپانیا، پوژن چین و مجتمع صنعتی اسفراین

جلسه چهارجانبه میان ایدرو، پوژن چین ، تالگو اسپانیا و مجتمع صنعتی اسفراین  در غرفه  سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نمایشگاه حمل‌ونقل ریلی برگزار شد. در این دیدار چهار جانبه طرفین با تاکید بر تقویت همکاری‌ها به معرفی محصولات و توانمندی های خود پرداختند .

علی عراقچی مدیر امور بین الملل ایدرو  در این دیدار با توجه به قراردادی که بین ایدرو و شرکت پوژن چین برای تولید ۴۵۰ دستگاه واگن مترو به امضاء رسید گفت : زمینه مناسبی  برای تعامل و افزایش سرمایه گذاری ها فراهم است و رویه این سازمان، گسترش همکاری ها و سرمایه گذاری های مشترک است.

سازمان گسترش

علی عراقچی در  این دیدار با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص استفاده حداکثری از توان داخلی و ایجاد اشتغال ، ظرفیت ها و توانمندی های کشورمان را ، در این حوزه معرفی و حضور صاحبان تکنولوژی های نوین و سرمایه گذاران اروپایی و آسیایی را فرصتی مناسب برای توسعه صنعت ریلی کشور ارزیابی کرد. هم چنین طرف های اسپانیایی و چینی از تشکیل کنسرسیوم مشترک با ایدرو استقبال کردند.

نماینده تام الاختیار شرکت تالگو نیز در این دیدار با اشاره به توانمندی های این شرکت در حوزه صنایع ریلی ، ابراز امیدواری کرد همکاری های  خوبی با ایدرو در زمینه صنعت حمل و نقل ریلی شکل گیرد .

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز